Kerstsfeer op de kinderboerderij

8 december2009. Sint is vertrokken, en de Kerstman onderweg. Tijd voor onze boerderij om de kerstsfeer te omarmen. Dat gebeurt op zondag 13 december vanaf 13.00 uur. Dan zijn er verschillende leuke activiteiten op de boerderij. Zo is er een kerst-rommelmarkt, kan er in de kantine geknutseld worden aan een kartonnen kerststal en is er warme choco met kersthapjes. Voor de deelname aan het knutselen betaal je 2,50.

Voor de kerst-rommelmarkt zijn wij nog op zoek naar kerstspullen. Heeft u nog ergens een doosje staan met ongebruikt kerstmateriaal, dan kunt u dat dagelijks tussen 11.00 en 17.00 even langsbrengen bij de boerderij.

De kerstmiddag begint om 13.00 uur, maar vanaf 11.00 uur bent u natuurlijk al van harte welkom om de dieren een bezoekje te brengen!